Wyłowione z sieci – trik, jak zasnąć podczas upałów, creepy film i jak być ciałopozytywnym

Wyłowione z sieci - trik, jak zasnąć przy upałach, creepy film i body positive

No heja!

Jak wasz tydzień, moje misie polarne (bardzo potrzebuję teraz w swoim życiu mroźnych słów)? Jak znosicie te upały? I najważniejsze: czy ktoś może zamienić się ze mną na mieszkania (przypominam, że w Holiday wszystkim to wyszło na dobre)? Bo mieszkanie na ostatnim piętrze, kiedy temperatura w pokoju spokojnie mogłaby konkurować z  temperaturą w prawdziwym włoskim piecu do pizzy to jednak baaaaardzo zły pomysł!

Ja w tym tygodniu walczyłam dzielnie, aby się nie roztopić, szukałam ochłodzenia w aquaparku (na ten sam pomysł wpadło jakiś tysiąc innych ludzi) i miałam niesamowitą frajdę z robienia pudełka prezentowego dla koleżanki z pracy.

 

Pora na linki dla was!

 

W garażu umieszczono 66 motywów nawiązujących do popularnych filmów. Ile uda ci się znaleźć? (bez oszukiwania znaleźliśmy z K. tylko 38)

Czekam na promocję na melony, żeby zrobić ten sorbet melonowy. Brzmi i wygląda dobrze!

„Język obcy nie jest sztuką, którą należy doskonalić. Jest narzędziem do efektywnej komunikacji.”– będąc perfekcjonistką, często muszę przypominać sobie, że od poprawności językowej ważniejszy jest sam przekaz. Bywały w moim życiu sytuacje, że strach przed popełnieniem błędu czy złą wymową blokował mnie na tyle, że wolałam się w ogóle nie odzywać. Z perspektywy czasu wydaje mi się to strasznie głupie i nierozwojowe.

Rewelacyjny pomysł na prezent urodzinowy niewielkim kosztem! U mnie znalazłoby się tam z 20 ciast, arbuz, biała herbata, pizza, makaron i czereśnie. Im jestem starsza, tym bardziej przekonuje mnie idea „ile lat, tyle prezentów” 😀 !

Czy wiesz jak wyglądają piersi prawdziwych kobiet nietknięte retuszem i pokazane w zupełnie nieerotyczny sposób? Jak często masz okazje oglądać dziewczyny z trądzikiem bez makijażu? Może wydaje ci się, że tylko ty masz taaak gęste i ciemne włosy na rękach? Ogromnie się cieszę, że powstają takie konta na instagramie, jak ciałopozytyw, gdzie można zobaczyć, jak RÓŻNIE mogą wyglądać ciała i że jest to NORMALNE i całkowicie ok. I że włosy na nogach też są ok, jeśli ktoś wybiera, że nie chce ich depilować. Tak samo odsłanianie brzucha, który nie jest płaski. Ciałopozytyw, dzięki za szerzenie samoakceptacji i tolerancji dla innych ciał!

Przez te upały mam problem z zasypianiem. I na nic zdaje się wiatrak, otwieranie okna na oścież, spanie nago czy chłodny prysznic przed snem. W tej sytuacji ostatnią deską ratunku jest dla mnie ten dziwny trik Ani na łatwiejsze zasypianie, kiedy jest gorąco!

Już dawno żaden film nie zostawił mi tyle miejsca na własną interpretację, co Ghostland! Po seansie długo rozmawialiśmy o nim z K., bo oboje zrozumieliśmy tę historię w inny sposób. Bardzo creepy, bardzo nieoczywisty, bardzo polecam!

Idę w sierpniu na wesele i gdybym nie miała już 4 sukienek, z pewnością kupiłabym . Idealna!

 

W ogóle w tym sezonie H&M ma dużo pięknych sukienek na specjalne okazje. Tak tylko mówię, gdybyście wybierały się na jakaś imprezę i póki co miały tylko jedną 😀


 

Zróbcie w komentarzach link party i podzielicie się, co zwróciło ostatnio waszą uwagę! Jestem mega ciekawa!

 

Photo by Karl Magnuson on Unsplash

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial